Vampire Diaries - Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Diaries - Stay Alive

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és tetteink, ezek határozzák meg hogy kik vagyunk.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kalandjáték ötlet

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyKedd Nov. 15 2011, 00:11

Ahogy sikerül Mr Trend xD Ne aggódj, nem hagyunk ki a buliból. Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyHétf. Nov. 14 2011, 06:21

Hűű gőzöm nincs milyen lesz a hetem még, de remélem tudok menni mint egyik fő kolomposként Very Happy Igyekszem oké? Igyekszem majd lenni rendesen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyHétf. Nov. 14 2011, 05:36

Jól van Tyler. Smile Jössz, ahogy tudsz. Smile Wink
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyHétf. Nov. 14 2011, 04:05

Én is szeretnék csatlakozni majd, csak rám is várni kellesz...francba az egésszel komolyan XD
De itt leszek, és igyekszek bekapcsolódni, ha így is kell ez a buta kutya Very Happy
/célzás-->Tyler Lockwood, jelen esetben én szeretne jönni!/

Vissza az elejére Go down
Rebekah Mikaelson
:: vampire
:: vampire
Rebekah Mikaelson


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 127
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Oct. 12.
Éveim száma Éveim száma : 1022

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 05:16

Én is! Én is! Én is! bounce Ki nem hagynák semmi izgit! Razz
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 04:43

Semmi baj Caroline, úgyis hosszabb ideig tart majd a dolog. : ) Megvárunk Wink
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Caroline Forbes
:: vampire
:: vampire
Caroline Forbes


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 125
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 24.
Éveim száma Éveim száma : 32
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : Mystic Falls

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 04:26

18.-a nekem oké de másnap Szombaton egyáltalán nem tudok majd lenni, mert nekem heti egyszer van sulim, ezért rám majd várni kell. Ezért előre is bocsánat. Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 02:58

Szuper boszim ^^ Várlak Razz
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 02:43

Nooooo...mivel én vagyok itten a legokosabb boszi - viccet félretéve remélem Very Happy - nekem is helyem van a történetben. Remélem, hogy aktív tudok majd lenni Wink
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 01:03

Értem Caro. Akkor legfeljebb mozgatjuk majd, de minél kevesebbet persze. : )

Nos. Akkor úgy gondoltam, hogy jövő hét pénteken kezdődhetne a kalandjáték, azaz november 18-án.
Addig lehet még jelentkezni, valamint, ha valakinek nem okés adátum, az is szóljon. Wink
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Caroline Forbes
:: vampire
:: vampire
Caroline Forbes


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 125
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 24.
Éveim száma Éveim száma : 32
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : Mystic Falls

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptySzomb. Nov. 12 2011, 00:42

Nekem is nagyon bejön a dolog Very Happy
Viszont Tylerre határozatlan ideig még nem számíthatunk mert otthon elment a nete, és én sem beszéltem vele nagyon rég óta. Sad
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/
Vendég
Vendég




Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyPént. Nov. 11 2011, 09:50

Nekem is tetszik az ötlet. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyPént. Nov. 11 2011, 09:40

Nekem nagyon tetszik az egész, benne vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyPént. Nov. 11 2011, 02:40

Naaa, ez egy jó ötlet. Ezért hagytam meg a "valahonnan tudja" szálat, mert reméltem, h akad valaki aki köp. Very Happy Szóval lehetne, hogy Kath úgy tesz mintha, közbe mégse. Very Happy Stef és Tyler meg még kiderül, hogy gondolják... Smile
De ez jóóó Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Katherine Pierce
:: vampire
:: vampire
Katherine Pierce


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 379
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Oct. 11.
Éveim száma Éveim száma : 548
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : ○ Valahol Mystic Falls környékén

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyPént. Nov. 11 2011, 02:36

Na szóóóval Very Happy jövök elsőnek kommenáltni. Nekem tetszik a mindenkit vonjunk be dolog, meg az egész kalandötlet. Very Happy Egyetlen dologba kötnék bele (és nem csak azért, mert user Klaus fan Razz ) hogy eszerint mindenki szegény hibridke ellen van, pedig úgy izgisebb, ha nagyobb az összecsapás. Very Happy Nekem meg most amúgy is a sötét oldalon a helyem Cool mivel perpill Klaus kegyeltje vagyok, vagy mi a szösz xD nem igazán szállhatok szembe vele, meg szerintem csatlakozhatna hozzánk pl Tyler és Stefan is, vagy aki még akar, ez egyéni döntés, amúgy is kicsit már elrugaszkodtunk a sorozattól. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet EmptyPént. Nov. 11 2011, 01:00

Arra gondoltam, kijátszhatnánk egy olyan jelenetet, ami valószínűleg lesz is a sorozatban, csak nem ebben a formában.
Azok kedvéért, akik még nem látták, nem mondok semmi konkrétat (Razz) de, akik nézik, szerintem tudják, mire is gondolok.
Kicsit bekavarhatnánk a dolgot egy laza teliholddal is, ami ugye még ma is látható.

Szóval a következő lehetne a felállás:
A Salvatore házban összeült Stefan, Damon, Alaric (njk lenne), Katherine, Bonnie, Caroline és Elena, hogy megtervezzék, hogy csalják majd Klaust vissza Mystic Fallsba, mivel ő a Mikael név hallatán eltűnt.
Rebekah, a nem rég kiderült dolognak köszönhetően vacillál, hogy csatlakozzon-e a Klaus elleni akcióba, vagy sem.
A nem cannon karakterek (már, akik jelentkeznének) persze kapnának egy-egy feladatot, szóval ők is részt vehetnének a játékban, ugye nem hagyunk ki senkit. Smile
Közben Klaus értesült arról, hogy a két Salvatore összefutott Mikaellel egy sörözőben, és azt is, hogy mi történt, csak arról nem tud, most mi fog következni.
Stefan küzd önmagával, hiszen egy része Klausnak köteles szót fogadni, egy része azonban Damon miatt véget akar vetni ennek az egésznek, hiszen testvére élete a tét.
Caroline készen áll mindenben támogatni a csapatot, mert elege van abból, hogy Tyleren olykor elő jön a Klaushoz hű énje, Bonnie pedig "parancsot" kap a boszorkányoktól, akik hosszú idő után beszélnek vele, hogy állítsa meg a hibridet, de arról senki nem tud, hogy az egyik lehetőség az, hogy végez Elenával.

Szóval az egész egy nagy tanácskozással kezdődne, majd betoppanna Klaus, aki mit sem sejt arról, miért gyűlt össze eme népes társaság a Salvatore ház szalonjában.

A többi boszorkány karakter, aki az oldalon van, szintén megkapná a parancsot, így ők is részt vehetnének.
A vámpírok, akiknek nem tetszik, hogy a vérfarkasok mellett már hibridek is fenyegethetik életüket, szintén szívesen segédkeznének Klaus megállításában, így ők sem maradnának ki.

A játékot egy általam vezetett "Mesélő" irányítaná, vagyis a kellő reagok után ismertetné a következő lehetőségeket, milyen szálon mehetne tovább a játék.

Azt hiszem mindent leírtam de, ha valami nem tiszta, nyugodtan kérdezhettek. A véleményeket, kérdéseket, jelentkezéseket ebbe a topicba kérem, hogy ne keveredjünk össze. Smile

Ha valakinek más ötlete lenne, azt is szívesen meghallgatjuk, csupán többen jelezték már, hogy kellene egy kalandjáték, így ez ugrott be.

Eddigi jelentkezők:
  • Katherine Pierce

  • Klaus

  • Caroline Forbes

  • Stefan Salvatore

  • Elena Gilbert

  • Bonnie Bennett

  • Damon Salvatore

  • Rebekah

  • Julia Flyte

  • Jedidiah Grayson

  • Tyler Lockwood


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14 2011, 05:37-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kalandjáték ötlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjáték ötlet   Kalandjáték ötlet Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kalandjáték ötlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries - Stay Alive :: Kalandjáték :: Kalandjáték ötletek :: Klaus visszatér-
Ugrás:  
Legutóbbi témák
» the modern Romeo & Juliet story
Kalandjáték ötlet Emptyby Vendég Szomb. Dec. 08 2012, 04:12

» When the sky falls down
Kalandjáték ötlet Emptyby Desdemona Wynn Szomb. Dec. 01 2012, 21:24

» Clash of Kings - Királyok csatája
Kalandjáték ötlet Emptyby Vendég Vas. Nov. 25 2012, 03:16

» Once Upon a Time
Kalandjáték ötlet Emptyby Vendég Szomb. Nov. 24 2012, 10:23

» Victorian London
Kalandjáték ötlet Emptyby Blake Dalton Pént. Nov. 23 2012, 03:54

» A kezdetek kezdete (Vámpírnaplók&Alkonyat)
Kalandjáték ötlet Emptyby Isabella Derus Hétf. Nov. 19 2012, 07:27

» Hiányzások
Kalandjáték ötlet Emptyby Katherine Pierce Szomb. Nov. 10 2012, 02:04

Top posters
Admin
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Katherine Pierce
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Camiryn
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Jake Arias
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Caroline Forbes
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Vivienne Chamberlain
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Dylan S. Hawks
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Dorothy Howard
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Daniel Preskott
Kalandjáték ötlet Vote_lcapKalandjáték ötlet Voting_barKalandjáték ötlet Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak