Vampire Diaries - Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Diaries - Stay Alive

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és tetteink, ezek határozzák meg hogy kik vagyunk.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt)

Go down 
SzerzőÜzenet
Jezabell A. Kloos

Jezabell A. Kloos


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 5
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2012. Apr. 02.
Éveim száma Éveim száma : 33
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : Mystic Falls

Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Empty
TémanyitásTárgy: Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt)   Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) EmptyHétf. Ápr. 02 2012, 02:02


JEZABELL ADELINE KLOOS




Becenév: Jez, Bell, Is
Születés helye és ideje: 1991. január 4.
Kor: 21
Faj: ember




this is me






173 cm magas vagyok, 56 kg. Sokat mozgok, főként futok, így nincsenek rajtam felesleges kilók, de azért nem vagyok csont és bőr. Sötétbarna hajam van, ami sokszor inkább feketének tűnik. A legtöbbször kivasalva és kibontva hordom a hajamat, szóval nincs semmi extra hajviseletem. Sötétbarna szemem van, amibe egy kis zöld is keveredett. Szemeim sokszor csillognak, persze főleg akkor ha valami olyan ötletem támad, ami ellenkezik a szabályokkal. Ritka szemszín az enyém, bár én nem tartom valami sokra. Csak egy szem szín és kész. Különböző ruhákat hordok, általában a kedvemtől függ, hogy milyen színeket viselek épp. A feketétől a fehérig, a miniszoknyától a nadrágig bármi jöhet, csak fejezze ki, hogy milyen hangulatom van. A kedvenc ruhám egy fekete, ujjatlan póló, amit már két éve vettem, de még mindig jó állapotban van. A cipőknél viszont válogatós vagyok, hogy őszinte legyek. Nem szeretem a magassarkúkat, persze ha egy esemény megkívánja akkor azt húzok föl. Általában edzőcipőket hordok, és tornacipőket.
Térjünk át a jellememre, mert az nem lesz ennyire rövid. Igazából kiszámíthatatlan vagyok. Hol kedves, hol bunkó és néha valahol a kettő között. Nem az a tipikus lányos fajta vagyok, igazából nagyon is fiús. pedig nincsenek is fiú testvéreim.

and this is my story



Előtörténetet vagy szerepjátékpéldát várunk legalább 500 szóban! bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla




Vissza az elejére Go down
http://angeldemon.hungarianforum.com
 
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries - Stay Alive :: Karakterek :: Készülő történetek-
Ugrás:  
Legutóbbi témák
» the modern Romeo & Juliet story
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Vendég Szomb. Dec. 08 2012, 04:12

» When the sky falls down
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Desdemona Wynn Szomb. Dec. 01 2012, 21:24

» Clash of Kings - Királyok csatája
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Vendég Vas. Nov. 25 2012, 03:16

» Once Upon a Time
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Vendég Szomb. Nov. 24 2012, 10:23

» Victorian London
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Blake Dalton Pént. Nov. 23 2012, 03:54

» A kezdetek kezdete (Vámpírnaplók&Alkonyat)
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Isabella Derus Hétf. Nov. 19 2012, 07:27

» Hiányzások
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Emptyby Katherine Pierce Szomb. Nov. 10 2012, 02:04

Top posters
Admin
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Katherine Pierce
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Camiryn
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Jake Arias
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Caroline Forbes
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Vivienne Chamberlain
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Dylan S. Hawks
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Dorothy Howard
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Daniel Preskott
Jezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_lcapJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Voting_barJezabell A. Kloos (szerkesztés alatt) Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak