Vampire Diaries - Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Diaries - Stay Alive

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és tetteink, ezek határozzák meg hogy kik vagyunk.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alexia Branson -készül-

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
:: vampire
:: vampire
Katherine Pierce


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 379
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Oct. 11.
Éveim száma Éveim száma : 548
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : ○ Valahol Mystic Falls környékén

Alexia Branson -készül- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexia Branson -készül-   Alexia Branson -készül- EmptyHétf. Aug. 06 2012, 11:13

Üdv, drága!

Nem tudom, megkaptad e a korábban kiküldött PM-emet (nem lepődnék meg, ha nem, mivel akkoriban valami gond volt a PM-ekkel), ezért a biztonság kedvéért most ide írok még egyet. Látom már áttetted az új sablonba a történeted, ez dicséretes. De a lényegen nem sokat változtat: aranyos kis összefoglalót írtál, de akárhogy is nézem, ez még mindig nagyon rövid. Persze Lexi nem olyan karakter, akiről könnyű lenne pontos infókat gyűjteni - ebben segíthetünk, ha kell - de egy kis leleményességgel nem olyan nehéz ennél többet írni. Legalább kétszer ennyinek kellene lennie a történetednek. Ha egyszerűbb, játékpéldát is hozhatsz, vagy kibővítheted egy részlettel. Ha gond van, nyugodtan kérj segítséget valamelyik staff tagtól. (:
Kathie
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
:: vampire
:: vampire
Katherine Pierce


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 379
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Oct. 11.
Éveim száma Éveim száma : 548
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : ○ Valahol Mystic Falls környékén

Alexia Branson -készül- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexia Branson -készül-   Alexia Branson -készül- EmptyVas. Május 20 2012, 12:14

Üdv, Lexi! Smile

Menni fog neked egy PM a karakterlapoddal kapcsolatban...
Vissza az elejére Go down
Alexia Branson

Alexia Branson


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 1
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2012. May. 19.
Éveim száma Éveim száma : 344
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : Mystic Falls

Alexia Branson -készül- Empty
TémanyitásTárgy: Alexia Branson -készül-   Alexia Branson -készül- EmptySzomb. Május 19 2012, 07:47


Alexia Branson




Becenév: Lexi
Születés helye és ideje: 1679. Június 16. Mystic Falls
Kor: 19/333
Faj: most már szellem




this is me


Szőke hajam van. Elég magas vagyok. Imádok szoknyát hordani, de a nadrágokat is szeretem. Szeretek magassarkúban járni. Sőt mást nem is lehet rajtam látni. A sötétebb színeket szeretem. De világosakat is hordok, de az ritkább.Kedves lány vagy. De csak azokkal, akikről úgy érzem, hogy kedves akarok lenni. Soha, ismétlem, soha nem hagyom cserben a barátaimat. Nem vagyok haragtartó típus, így Damonon sem fogok bosszút állni, azért, mert megölt.



and this is my story


Megszülettem. Mindenki azt mondta, hogy én egy angyal vagyok. Egy kedves kis szőke hajú lány voltam. Kedvesnek még most is kedves vagyok, de már nem mindenkivel. Később, a 19. évemben vámpírrá változtattak. Soha nem is gondoltam volna, hogy egyszer vámpír leszek. Megtanultam kontrollálni magam. 1864-ben Mystic Fallsba mentem, mert segíteni kellett az embereknek. Mikor vámpír lettem az ápolónőség lett a hobbim és egyben a munkám is. Egy nap pont egy sebesült táborban segédkeztem mikor valaki rám ugrott hátulról. De én gyorsabb voltam és a földhöz nyomtam. Kiderült, hogy neki nincs önkontrollja. Meghívott magához és én elfogadtam a meghívást. Kiderült, hogy ő egy nagyon kedves és segítőkész ember. Bocsánat vámpír. Azóta is a legjobb barátom. Nem tudjátok ki ő? Hát Stefan Salvatore! Ki más lehetne még? Úgy két éve visszatérte a szülinapjára. Én voltam az első aki felköszöntötte. Erre a bátyja mit csinált? Megölt! Ezek után visszatértem szellemként. de ne fogom bántani. Nem vagyok az a haragtartó típus. Most Stefan miatt tértem vissza. Beszélnem kell vele és újra jó útra kell térítenem.






A hozzászólást Alexia Branson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 05 2012, 08:37-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alexia Branson -készül- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexia Branson -készül-   Alexia Branson -készül- Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alexia Branson -készül-
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aria Evans - készül

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries - Stay Alive :: Karakterek :: Készülő történetek-
Ugrás:  
Legutóbbi témák
» the modern Romeo & Juliet story
Alexia Branson -készül- Emptyby Vendég Szomb. Dec. 08 2012, 04:12

» When the sky falls down
Alexia Branson -készül- Emptyby Desdemona Wynn Szomb. Dec. 01 2012, 21:24

» Clash of Kings - Királyok csatája
Alexia Branson -készül- Emptyby Vendég Vas. Nov. 25 2012, 03:16

» Once Upon a Time
Alexia Branson -készül- Emptyby Vendég Szomb. Nov. 24 2012, 10:23

» Victorian London
Alexia Branson -készül- Emptyby Blake Dalton Pént. Nov. 23 2012, 03:54

» A kezdetek kezdete (Vámpírnaplók&Alkonyat)
Alexia Branson -készül- Emptyby Isabella Derus Hétf. Nov. 19 2012, 07:27

» Hiányzások
Alexia Branson -készül- Emptyby Katherine Pierce Szomb. Nov. 10 2012, 02:04

Top posters
Admin
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Katherine Pierce
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Camiryn
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Jake Arias
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Caroline Forbes
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Vivienne Chamberlain
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Dylan S. Hawks
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Dorothy Howard
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Daniel Preskott
Alexia Branson -készül- Vote_lcapAlexia Branson -készül- Voting_barAlexia Branson -készül- Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak