Vampire Diaries - Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Diaries - Stay Alive

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és tetteink, ezek határozzák meg hogy kik vagyunk.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 April Young - folyamatban!

Go down 
SzerzőÜzenet
April Young




Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 1
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2012. Oct. 24.

April Young - folyamatban! Empty
TémanyitásTárgy: April Young - folyamatban!   April Young - folyamatban! EmptySzer. Okt. 24 2012, 08:33


April Young




Becenév: April.
Születés helye és ideje: 1994., Mystic Falls.
Kor: 16.
Faj: Ember.




this is me


Belső:

Mint sok tinihez képest, nekem is vannak néha kirohanásaim. Sokszor kedves és barátságos vagyok az emberekhez, ám ha felidegesítenek tudok goromba is lenni. Ez nem sokszor történik meg, de van pár olyan ember, akinek ezt sikerül elérni. Azt mondják erős vagyok, a körülményekhez képest. Imádtam a családomat, mindent megtettem volna értük. De sajnos már nincsen családom. A barátaimat is nagyon szeretem, ők azok a bizonyos biztos pontok az életemben. Igazából minden embert szeretek, aki közel áll hozzám. Kivéve azokat, akiket nem. Nem szeretem gyászolni az embereket, nem vagyok olyan típus. Azt sem szeretem, ha az emberek sajnálnak, mivel nincs szükségem rá. Nem vagyok az a tipikus cicababa, nem járok minden nap plázákba és más helyekre. Visszahúzódó vagyok, csak a barátaim előtt nyílok meg igazán. Csak ők ismerik a valódi April Young-ot. Nem vagyok pasizós típus, sem olyan, akinek már a fél suli járt az ágyában. Egyáltalán nem szeretek a figyelem középpontjában lenni. Szeretek a szabadidőmben olvasni, zenét hallgatni és pihenni. Ilyenkor semmi problémára nem gondolok. Szeretem a gyors kajákat, de ritkán eszek ilyeneket, mert nem szeretnék elhízni. Nem sokszor iszok alkoholos italokat, mivel nem vagyok alkoholista. De vannak alkalmak, amikor én is kicsit elengedem magam és iszok pár kortyot. Például bulikban, vagy hasonló helyeken. Nem is tudom mit mondhatnék még. Igazából nagyjából már minden lényeges információt elmondtam.

Külső:

Kb. 160-165 cm magas vagyok. Nem mondanám magam vékonynak, de kövérnek sem. Szerintem pont jó a testsúlyom. Hosszú, fekete hajam van, amit hullámosan vagy göndören szoktam hordani, de akad olyan is, amikor kivasalom. Frufrum a szemem alattig ér, amit oldalra fésülve hordok. Normálisan szoktam öltözni, ami annyit takar, hogy a szokásos farmer, és póló összeállítás. Hidegebb időkben, például ősszel vagy tavasszal vékony kabátot szoktam felvenni. Télen egyértelműen rendes kabát, sál stb. Sminkelni nem szoktam magam annyira erősen, csupán a szememet emelem ki. Nem hordok magassarkút csak akkor, amikor ki kell öltözni valamilyen eseményre. A szemem színe halvány kék. Bőröm színe elég világos, nem vagyok az a napbarnított típus, valamit szoláriumba se járok. Szám színe halvány rózsaszín, nem sokszor használok rúzst, csak szájfényt vagy valami nagyon hasonlót. Szeretem a kiegészítőket, nagyon sok van belőle. Legfőképpen a karkötőket szeretem. Nagyjából ennyi lenne. Igazából akik ismernek, azok tudják, hogy milyen vagyok kívülről és belülről is.


and this is my story



Előtörténetet vagy szerepjátékpéldát várunk legalább 500 szóban! bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla



Vissza az elejére Go down
 
April Young - folyamatban!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natalia Contreras - folyamatban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries - Stay Alive :: Karakterek :: Készülő történetek-
Ugrás:  
Legutóbbi témák
» the modern Romeo & Juliet story
April Young - folyamatban! Emptyby Vendég Szomb. Dec. 08 2012, 04:12

» When the sky falls down
April Young - folyamatban! Emptyby Desdemona Wynn Szomb. Dec. 01 2012, 21:24

» Clash of Kings - Királyok csatája
April Young - folyamatban! Emptyby Vendég Vas. Nov. 25 2012, 03:16

» Once Upon a Time
April Young - folyamatban! Emptyby Vendég Szomb. Nov. 24 2012, 10:23

» Victorian London
April Young - folyamatban! Emptyby Blake Dalton Pént. Nov. 23 2012, 03:54

» A kezdetek kezdete (Vámpírnaplók&Alkonyat)
April Young - folyamatban! Emptyby Isabella Derus Hétf. Nov. 19 2012, 07:27

» Hiányzások
April Young - folyamatban! Emptyby Katherine Pierce Szomb. Nov. 10 2012, 02:04

Top posters
Admin
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Katherine Pierce
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Camiryn
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Jake Arias
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Caroline Forbes
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Vivienne Chamberlain
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Dylan S. Hawks
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Dorothy Howard
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Daniel Preskott
April Young - folyamatban! Vote_lcapApril Young - folyamatban! Voting_barApril Young - folyamatban! Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak