Vampire Diaries - Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Diaries - Stay Alive

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és tetteink, ezek határozzák meg hogy kik vagyunk.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Problémák, észrevételek

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
:: vampire
:: vampire
Katherine Pierce


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 379
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Oct. 11.
Éveim száma Éveim száma : 548
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : ○ Valahol Mystic Falls környékén

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptySzer. Márc. 21 2012, 08:47

na ezzel egyetértek. én is a saját szájízem szerint átvariálom, hogy az elképzeléseimnek, ízlésemnek megfeleljen, és kicsit egyedibb legyen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptySzer. Márc. 21 2012, 05:39

Annyira azért nem. Very Happy Mondjuk nem értem. Én spec, ha használok is egy skint, kicsit megvariálom. Very Happy Szal nem pont azt használom, max az alapot. Very Happy Biztos sok munka volt, amíg feltette a tag a skint, aztán uccu neki. Very Happy Na de sebaj. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Katherine Pierce
:: vampire
:: vampire
Katherine Pierce


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 379
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Oct. 11.
Éveim száma Éveim száma : 548
Ahol megtalálhatsz Ahol megtalálhatsz : ○ Valahol Mystic Falls környékén

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptySzer. Márc. 21 2012, 05:34

Múltkor nézelődtem a skinek között, és láttam is, hogy ez ott van. Nem tudtam, hogy fel is töltötted, szóval nem értettem a dolgot. xD
Mondjuk nem lepődök meg, hogy valaki használja, mert elég jól sikerült, Elena. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptySzer. Márc. 21 2012, 04:41

Szia. Very Happy

Köszi, igen a miénk, viszont, mikor az új kinézeten dolgoztam, feltöltöttem a hitskin.com-ra AnetteXX néven, mivel úgy tudtam igazán pontosan telepíteni. Very Happy Nem gondoltam, hogy valaki használni is fogja, de egészségére. Very Happy Majd alakítunk valami ütősebbet és köszönöm, hogy megmutattad. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Vivian DarkBloom

Vivian DarkBloom


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 1
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2012. Mar. 20.

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptyKedd Márc. 20 2012, 08:58

Régóta szemezek az oldallal, habozok, hogy regisztráljak-e, vagy sem.. Most végül úgy döntöttem, hogy igen, de valami nagyon megütötte a szememet. Nem tudom, hogy a fejléc, és alul a Ki Van Itt? A TI művetek, mert ha igen akkor szerintem érdekelhet ez..
Nem rég találtam rá..

http://vampdszerepjatekunk.hungarianforum.net/
Vissza az elejére Go down
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptySzer. Okt. 12 2011, 23:21

Sziasztok!

Nos úgy néz ki, hogy ugye regisztráláskor a felhasználó teheti magát aktívvá. Kaptunk egy Rebekaht, közben volt még egy másik plusz egy Katherine is.
Nem tudom, hogy ők nem akarták-e magukat aktiválni, vagy csak nem kapták meg az e-mail-t.
NEM VÉLETLENÜL VAN EZ A TOPIC, ahova vendégek is írhatnak. Ilyen esetben nyugodtan lehet ám itt jelezni, hogy "Nem kaptam e-mailt." vagy hasonlók, mert ugye néma gyereknek anyja se érti a szavát, én pedig nem nézegetem az inaktív felhasználókat, mikor elvileg önmagukat aktiválhatják.
A nem aktivált Rebekah-t és Katherine-t töröltem.

Elena
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Admin
:: human
:: human
Admin


Hozzászólások száma Hozzászólások száma : 392
Csatlakoztam Csatlakoztam : 2011. Sep. 22.

Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek EmptyPént. Szept. 23 2011, 02:25

...
Vissza az elejére Go down
https://vampir-naplok.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Problémák, észrevételek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Problémák, észrevételek   Problémák, észrevételek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Problémák, észrevételek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries - Stay Alive :: Információk :: Kapcsolat-
Ugrás:  
Legutóbbi témák
» the modern Romeo & Juliet story
Problémák, észrevételek Emptyby Vendég Szomb. Dec. 08 2012, 04:12

» When the sky falls down
Problémák, észrevételek Emptyby Desdemona Wynn Szomb. Dec. 01 2012, 21:24

» Clash of Kings - Királyok csatája
Problémák, észrevételek Emptyby Vendég Vas. Nov. 25 2012, 03:16

» Once Upon a Time
Problémák, észrevételek Emptyby Vendég Szomb. Nov. 24 2012, 10:23

» Victorian London
Problémák, észrevételek Emptyby Blake Dalton Pént. Nov. 23 2012, 03:54

» A kezdetek kezdete (Vámpírnaplók&Alkonyat)
Problémák, észrevételek Emptyby Isabella Derus Hétf. Nov. 19 2012, 07:27

» Hiányzások
Problémák, észrevételek Emptyby Katherine Pierce Szomb. Nov. 10 2012, 02:04

Top posters
Admin
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Katherine Pierce
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Camiryn
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Jake Arias
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Caroline Forbes
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Vivienne Chamberlain
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Dylan S. Hawks
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Dorothy Howard
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Daniel Preskott
Problémák, észrevételek Vote_lcapProblémák, észrevételek Voting_barProblémák, észrevételek Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak